0
0 Kč 0

Tipy na vánoční dárky pro muže

Vybrat vhodný dárek pro muže se může zdát někdy dost složité. Někdy to může být ten nejméně snadný úkol. Muži jsou ovšem známí tím, že milují jen to nejlepší. Potrpí si na praktické věci, které jsou kvalitní a stylové

 

Vánoční dárky pro muže

A proto Vám právě my můžeme s vánočními dárky pro něj pomoci. Naše dřevěné výrobky jsou ručně vyráběné výrobky vysoké kvality, u kterých bude Váš muž z jejich praktické stránky prostě nadšený.

Třeba takový hřeben na vousy, který je velikosti kreditní karty a vejde se tak snadno do jeho peněženky. Pokud budete na večírku potřebovat upravit účes, určitě se bude jeho hřeben hodit i Vám. Protože bude v jeho peněžence, bude kdykoliv připraven a nebude překážet. Zapomíná na Vaše společné důležité datumy? Možná by se hodilo naše gravírování. Pokaždé, co vytáhne hřeben, bude vědět, kdy je potřeba koupit dárek nebo zajistit rezervaci v oblíbené restauraci.

Dřevěný hřeben na vousy

Pokud je Váš muž dokonalý gentleman, určitě bude nadšený z našich dřevěných či látkových motýlků. Můžete vybírat z mnoho kombinací, které nechávají vyniknout krásu dřev.

Ať už vybíráte motýlek na ples

Pánský dřevěný motýlek s kovovými detaily jako dárek

nebo na důležité schůzky

Látkový motýlek jako dárek

nebo třeba na každodenní nošení k jeho dokonalým outfitům,

Dřevěný motýlek GentleWood s vyměnitelnou látkou

určitě si nějaký vyberete. 

 

Můžete mu vytvořit vlastní originální sadu. Ať už bude obsahovat dřevěného motýlka, dřevěné manžetové knolfíčky, společenské tkaničky do bot, kapesníček do saka, náramek nebo cokoliv jiného, určitě neuděláte chybu.

 

 Dárkové sety pro muže jako dárek - dřevěné výrobky

 

Případně se můžete inspirovat v našich připravených vánočních setech pro muže. Každý výrobek Vám dorazí v dárkové krabičce, která podtrhne jedinečnost Vašeho dárku.

Vánoční set pro muže jako dárek - dřevěný motýlek, dřevěné manžetové knoflíčky, dřevěný hřeben na vousy

 

Chcete ukázat světu, že vy dva prostě patříte k sobě? K tomu naprostě skvěle poslouží naše vánoční dárky pro páry. Každému už to pak bude jasné.

Set pro páry - dřevěné motýlky

Nechte naše výrobky být součástí Vašeho života.

Web používá cookies více informací.
Positive SSL