0
0 Kč 0

Svatební rádce pro ženicha – co na sebe

To, že perfektní vzhled ženicha zajistí skvěle padnoucí oblek, všichni víme. Naše malé dřevěné detaily ale udělají ten správný gentlemanský dojem. Nechte nás pomoci udělat Váš nezapomenutelný den jedinečným.

Svatba spojená s přírodou - dřevěný motýlek pro ženicha.

Dnešní svatby už nemají žádný specifický a povinný dress code. Někteří volí pro svůj svatební den oblek, někteří zase pouze košili a pohodlné látkové kalhoty. Co se hodí ke všem vybraným možnostem, jsou naše doplňky.

Dřevěný motýlek

Milujeme svatby spojené s přírodou. A k tomu se jednoznačně hodí dřevěný motýlek pro ženicha. Na společných fotografiích bude skvěle vypadat, pokud motýlek budou mít všichni pánové. Motýlek bude i hezkým dárkem pro svědka, ke kterému můžete připojit gravírování s věnováním. Vzpomínky na Váš den budou tak s Vašimi nejbližšími napořád. U dřevěných motýlků jsme nezapomněli ani na ty nejmenší účastníky.

Dřevěné manžetové knoflíčky

Dalším jedinečným doplňkem na svatbě budou dřevěné manžetové knoflíčky. Sladit je můžete s vybraným dřevěným motýlkem a poté už stačí jen vybrat tvar. Velmi oblíbené je gravírování na manžetové knoflíčky. Iniciály a datum Vaší svatby budou ženichovi připomínat tento jedinečný den při každém nasazení.

Dřevěné manžetové knoflíčky na svatbu s iniciály.

 

 

 

 

 

 

Látkové doplňky podle Vašich představ

Velký výběr u nás máme i co ses týče látkových motýlků. Ať už Vás zaujmou klasické či vázací, budou skvělou volbou. V klopě saka se vyjímají látkové kapesníčky různých barev. Oblek tak dostane barevný nádech a bude ozvláštněn. Jaký vybrat kapesníček do saka jsme psali v minulém článku.

Uvědomujeme si, že svatba je jedinečnou událostí, u které chceme mít vše podle svých představ. Nebojte se nám napsat. Společně naše výrobky dotvoříme přesně tak, jak si přejete.

Hlavně si Váš jedinečný den skvěle užijte. A pokud u toho budou smět být naše výrobky, budeme nesmírně rádi.

Web používá cookies více informací.
Positive SSL