0
0 Kč 0

Dřevěné manžetové knoflíčky na svatbu

Manžetové knoflíčky jsou jedny z mála doplňků ženicha, a proto je dobré je neodbýt. Dřevěné manžetové knoflíčky mohou zaujmout jak svým tvarem, tak druhem dřeva a budou úžasnou vzpomínkou na tento den.

Ještě krásnější vzpomínka bude, pokud budou svatební manžetové knoflíčky na přání s monogramem, vlastním motivem či vzkazem. Iniciály na svatebních manžetových knoflíčkách jsou jedny z nejoblíbenějších variant gravírování, ke kterým se často přidává datum svatby.

Svatební manžetové knoflíčky ovšem nejsou zdaleka jen pro ženicha. Mohou být dárkem pro svědka či pánské osazenstvo svatby. Dřevěné manžetové knoflíčky na svatbu budou tak pro všechny nezapomenutelnou vzpomínkou na tento den. Zde se opět fantazii meze nekladou. Pokud chcete i vašim blízkým dopřát klasiku v podobě jmen ženicha a nevěsty, data svatby -  určitě nešlápnete vedle. Jistě jim udělá radost i nějaký osobní vzkaz, díky kterému ukážete, jak si svých blízkých vážíte.

Ať už máte jasnou představu nebo potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat na našem e-mailu: info@gentlewood.cz nebo na našich sociálních sítích, kde si můžete prohlédnout svatební manžetové knoflíčky, které jsme realizovali.

Web používá cookies více informací.
Positive SSL