0
0 Kč 0

O GentleWood

GentleWood je výsledek práce skupiny skvělých lidí a splnění snu. Naším snem bylo vytvořit něco jedinečného ze dřeva, které máme tak rádi. Chceme dávat práci lidem, kteří si ji zaslouží a ocenit práci lidí, kteří ji dělají prostě skvěle.

Originální ručně vyráběné dárky ze dřeva GentleWood

Bylo léto 2015 a my měli spoustu snů o výrobcích ze dřeva, které jsme chtěli pro sebe vytvořit nebo vytvořit jako dárek pro naše blízké. Chtěli jsme něco osobního a něco, na co si může dotyčný pokaždé vzpomenout. V září 2016 už se tento nápad posunul dál. Chtěli jsme tvořit i pro Vás. Chtěli jsme ovšem dělat práci tak, aby byly dárky vždy od srdce a neležely jen v šuplíku.

Přišel dlouhý proces vymýšlení a testování. Náš první záměr byl jasný. Chceme dřevěné motýlky. A jak to s nimi dopadlo? Naše ručně vyráběné dřevěné motýlky máme ve spoustě variant. Milujeme ovšem jednoduchost. Nenajdete u nás tedy všemožné vzory a barvy. Ale opravdu přírodní kousky. Máme klasické tvary, kde jsme se snažili nechat vyniknout krásu dřev. Některé kousky jsme doplnili krásným nerezovým detailem, díky němuž bude Váš motýlek naprostý originál. Pro milovníky kovu a dřeva prostě ideál. Na jaké motýlky jsme ovšem nejvíce pyšní? Na naše provlékací dřevěné motýlky. O co se jedná? Jedná se o motýlky, díky kterým můžete mít nekonečně kombinací pro každou Vaši příležitost. Jeden den může být náš tmavý ořechový motýlek s bílým popruhem, den druhý může ladit s vaším kapesníčkem díky popruhu červenému. Tyto motýlky jsme nazvali street. Naším snem je totiž potkat tyto motýlky jako součást vašeho každodenního outfitu na ulici. Bude se hodit prostě ke všemu – to nám můžete věřit!

Naše výrobky jsou ručně vyráběny našim týmem. Jedná se o české výrobky od lidí, kteří milují přírodu a umí ocenit skvělé lidi. A protože milujeme dárky od srdce, chceme Vám dát možnost, aby dárky měli kousek z Vás. Jak toho chceme docílit? Naším gravírováním. Na zadní stranu motýlka můžete nechat zvěčnit vzkaz, iniciály a cokoliv dalšího Vás napadne.

Dřevěné manžetové knoflíčky s gravírováním

Kromě dřevěných motýlků jsme se zamilovali také do výroby látkových motýlků, dřevěných manžetových knoflíčků nebo například kapesníčků do saka. Co vše vyrábíme, už necháme prozkoumat přímo Vás – v našem internetovém obchodu.

Na závěr snad jen dodáme, že možná se Vám budou některé naše fotky líbit. Bude na nich úžasně vypadající osoba nebo třeba zachycení okamžiku na našich sítích bude skvělé a vše naprosto pohádkové – nikdy tyto fotky nebudou tak skvělé, jako právě Vaše realita. Na to, prosím, nezapomínejme ve světě sociálních sítí.

 

Za tým GentleWood Terka a Jaromír

Web používá cookies více informací.
Positive SSL