0
0 Kč 0

Jak vybrat kapesníček do saka

Kapesníček do saka může někomu připadat jako úplně zbytečný kus. Stále více ale začíná být kapesníček do saka skvělým doplňkem, který činí outfit formálnějším a lépe vypadajícím

Jak vybrat kapesníček do saka - kapesníčky do saka GentleWood

Rádi bychom ovšem zdůraznili, že výběr kapesníčku je čistě na Vás. Neexistují žádné pravidla, jak kapesníček ladit, jakou látku zvolit a podobně. My a někteří další Vám pouze můžeme nastínit cestu, jakou se dát. Konečný výběr je ovšem na Vás. Vybírejte podle toho, jak se budete poté v celém outfitu cítit. 

Jakou barvu kapesníčku tedy zvolit?

Kapesníček v barvě partnerky šatů

Jednou z možností jakou barvu kapesníčku zvolit může být právě barva partnerky šatů. To, že vy a Vaše partnerka jste pár, bude všem hned jasnější a budete působit ještě o něco dokonaleji. Sladit ovšem nemusíte kapesníček jen s jejími šaty, ale i jejími doplňky.

Kapesníček v barvě košile

Při sladění barvy kapesníčku do saka a barvy košile docílíte vkusného barevného setu. Barva použitá u tohoto setu pak oživí Váš outfit a ještě lépe vynikne. 

Kapesníček v barvě motýlku/kravaty

U této možnosti může dojít k rozporu názorů. Někteří tvrdí, že tato kombinace není vhodná. Někteří ovšem s tímto spojením nemají problém a naopak se jim velice líbí. Názor si na tuto variantu udělejte sami. Vždy záleží především na tom, jak se kombinace bude líbit Vám a hlavně, jak se v daném outfitu budete cítit.

Jak vybrat kapesníček do saka - outfit na ples

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapesníček v odlišné barvě než je košile či motýlek/kravata

Tato varianta je z našich uváděných nejvýraznější. Proto je potřeba dát si pozor a důkladně výběr zvážit. Pokud ovšem máte pro sladění barev cit, můžete docílit velmi originálního a chváleného vzhledu.

Web používá cookies více informací.
Positive SSL