0
0 Kč 0

Dřevěný motýlek na svatbu

Protože je svatba slavnostní událost, určitě se na ni hodí dřevěný motýlek. Hodí se na svatbu v jakémkoliv duchu a pro každého.

Každý z nás má ovšem svůj jedinečný styl, a proto si pro Vás GentleWood přichystal dřevěné motýlky na svatbu v různých provedeních.

Jako první Vám představíme klasiku. Dřevěný motýlek tradičního tvaru. Pokud Vás zaujal, stačí už jen vybrat druh dřeva, barvu látky a je hotovo. Hodí se k obleku ženicha spíše světlý = jasanový motýlek, tmavý = ořechový motýlek nebo Vás například zaujal motýlek mahagonový s nádechem červené? Až budete mít jasno v druhu dřeva, vyberte barvu látky. Ta nemusí být jen z našich hotových motýlků na e-shopu. Pokud máte jinou představu, společně ji můžeme realizovat.

Dřevěný motýlek na svatbu pro ženicha. Vyberte si toho správného.

Když Vám přijde samotný dřevěný motýlek tak trochu nuda, máme tu něco přesně pro Vás. Dřevěný motýlek s kovovými detaily.

Originální dřevěný motýlek na svatbu s kovovými detaily.

 

Pokud se Vaše svatba nese v ležérním stylu, doporučujeme náš street dřevěný motýlek. Jedná se o provlékací motýlky, kde si můžete popruhy měnit podle potřeby. Vznikne tak motýlek, který se hodí ke spoustě outfitům.

Originální měnitelné dřevěné motýlky na svatbu nejen pro ženicha.

Na všechny motýlky si můžete nechat na zadní stranu vygravírovat vzkaz nebo například datum svatby. Motýlek se tak stane ještě více nezapomenutelnou vzpomínkou na Váš velký den.

Web používá cookies více informací.
Positive SSL